#2682 | (2) Delig roomstel zilver.

Kavel verkocht
Gebold model in art-deco stijl met ebbenhouten handvatten. Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek Voorschoten, 1930, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, V - gebruikssporen en deukjes. H 6cm, 216,3 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt