#2683 | (4) Delig thee en koffieset zilver.

Kavel verkocht
In Empire stijl met cannelure randen en gestileerde walvis gemonteerd op ebbenhouten plateau. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen, 1943-1945/46, Keurtekens: Staande leeuw, meesterteken, minerva, k met kroon - lichte gebruikssporen en reparatie aan handvat melkkan. 2117,2 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 600 - € 1200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt