#2684 | Chocoladekan zilver.

Kavel verkocht
Klein model vol met gegoten decoraties en hollandse taferelen. Voorzien van houten heft. Nederland, Amsterdam, J. Postmus, 1890, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, F, pseudo keuren gebruikssporen, deukjes en deksel scharnier gebroken. H 12,5cm, 144,4 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt