#2685 | Koffiepotje met komfoor zilver.

Kavel verkocht
Rijk versierd met palmetranden, parelranden en gedreven florale band. Nederland, Lemmer / Sneek, S. t. Reitsma, begin 19e eeuw, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, zwaardje gebruikssporen en deukjes. H 24cm, 596,7 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 180 - € 300.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt