#2687 | (8) Delig lot theeschepjes zilver.

Kavel verkocht
in diverse uitvoeringen en decoraties. Nederland, , Keurtekens: diverse keuren gebruikssporen. 108 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 35 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt