#2688 | Lepelvaasje / beker zilver.

Kavel verkocht
Strak uitgevoerd met opgesoldeerde gestileerde spin en leguaan. China, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, ZII - gebruikssporen. H 7cm, 62,6 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt