#2689 | Theelepel doosje zilver.

Kavel verkocht
Ovaal model op poten Hollands gedecoreerd met relief afbeeldingen. Nederland, 20e eeuw, gebruikssporen en reparatie. H 5cm B 15,5cm D 8cm, 237,6 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 130 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt