#2690 | (2) Delig Roomstel zilver.

Kavel verkocht
Bol model met opgesoldeerde parelrand decoraties. Nederland, Voorschoten, van Kempen & Begeer, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, ZII 835 - gebruikssporen. 407,8 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 140 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt