#2691 | Casserole zilver.

Kavel verkocht
Gebold model op voet met houten pistool heft. USA, Newburyport Massachusetts, Towle Silversmiths, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, Towle, Sterling gebruikssporen. 92,1 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt