#2692 | Casserole zilver.

Kavel verkocht
Gebold model op voet met zijhandvat en enkele schenktuit. USA, Providence, Newport Sterling, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, Sterling, ZI - gebruikssporen. 80,9 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt