#2694 | Theezeefje met lekbak zilver.

Kavel verkocht
Voorzien van gegoten en gedeeltelijk ajour opengewerkte rand met putto figuren. Nederland, Zutphen, B. W. van Eldik, 1923, Keurtekens: leeuw, meesterteken, N - gebruikssporen. H 4cm L 13,4cm, 87,4 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt