#2695 | Theelepel doosje zilver.

Kavel verkocht
Voorzien van gegraveerde versieringen, klauwpoten en gevoerde binnenzijde. Nederland, Voorschoten, van Kempen & Begeer, 20e eeuw, Keurtekens: Meesterteken, ZII, 835. H 3,5cm B 13cm D 8,5cm, 237 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 70 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt