#2696 | Theezeefje met lekbak zilver.

Kavel verkocht
Fraai opengewerkte bak met florale vormen. Nederland, Haarlem, Aldert Schoorl, 20e eeuw, Keurtekens: Zwaardje, meesterteken gebruikssporen. 100,4 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt