#2697 | (6) Theeschepjes zilver.

Kavel verkocht
Diverse uitvoeringen. Nederland, 19e en 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren gebruikssporen. 61,1 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt