#2813 | Must de Cartier Tank - Dameshorloge - ca. 1979

Kavel verkocht
kast: verguld - band: leer - handopwindbaar - 2 (goed) - kastmaat: 20 x 27 mm - lengte band ca. 20 cm - glas: plexi - wijzerplaat heeft craquelé
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt