#1600 | Tabaksdoos (Schoonhoven, Nederland, Jan van den Berg sr. 1768-1811) zilver.

Kavel verkocht
Zeer fraai groot exemplaar voorzien van gegraveerde versieringen omgeven door rocailles en palmbladeren. Met scène uit de Franse bezetting van Nederland (1795-1810). Nederland, Schoonhoven, Jan van den Berg sr., 1803, keurtekens: stadskeur, meesterteken, K - gebruikssporen. 253 gram, 835/1000. Afm. L 15.3 cm, B 9.5 cm, H 2.3 cm. Geschatte opbrengst: € 250 - € 500.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt