#1644 | 8-delig lot religieuze objecten verguld metaal / zilver.

Kavel verkocht
Bestaande uit twee paarse sjerpen (Ereprelaat van ''Zijne Heiligheid''), ondelen pyxis met verguld binnenbakje in origineel etui, vier witte doeken om te reinigen en een zilveren stafornament met gravering IHS. Nederland, o.a. Maastricht, W.F. Knijff, 20e eeuw, keurtekens: Z. Inscriptie: De HH Kerkmeesters en Parochianen van Swalmen aan hunnen Herder den zeereerw: Heer F. Hoen 13 Mei 1934 - gebruikssporen en deukjes. 391 gram, 800/1000, verguld metaal. Geschatte opbrengst: € 50 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt