#1645 | Chrismatorium / zalfdoosje (Tilburg, J.M. van den Biggelaar 1943-1952) zilver.

Kavel verkocht
Cilindervormig model met opgesoldeerd handvat en gegraveerd met: O.C./S.C. Nederland, Tilburg, J.M. van den Biggelaar, 1943-1952, keurtekens: leeuw, meesterteken - gebruikssporen. 29 gram, 835/1000. Afm. B 5 cm, H 3.1 cm, diam 3.5 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 75.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt