#487 | Nederland. 19e en 20e eeuw. Miniaturen van het kruis voor krijgsverrichtingen, maritieme medaille voor trouwe dienst en Herinneringskruis 1939-1940 van het Nederlandse Rode Kruis in Brons op spang.

Kavel verkocht
Met gesp Bali 1906. 49 mm. g. Zeer Fraai +.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt