#481 | Nederland. Z.j. (20e eeuw). Lot (2) Miniatuur van de Orde van de Nederlandse Leeuw en een baton.

Kavel verkocht
Baton van orde van de Oranje Nassau, Officierskruis en orde van de Nederlandse Leeuw. 2.21 g. Gemiddeld Zeer Fraai.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt