#742 | The Angled Bean Pitcher, Comyns - Ltd. Ed. 045/100, Londen 2008, zilver.

Moderne waterkan genaamd ''The Angled Bean Pitcher''. Gelimiteerde oplage van 100 stuks waarvan deze nr. 045 is. Voorzien van originele doos en papieren. Verenigd Koninkrijk / Maleisië (ook werkzaam in laatst genoemde land), Londen, Comyns, 2008, keurtekens: 925, panterkop, meesterteken, jaarletter j. 1121 gram, 925/1000. Afm. L 20 cm, B 13 cm, H 30 cm.
The Angled Bean Pitcher

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
The Angled Bean Pitcher