#743 | Biedermeier koektrommel, Johannes Mulder, Amsterdam 1857, zilver

Fraaie Biedermeier koektrommel, uitgevoerd met gelobde vormen en gegraveerde decoraties. Nederland, Amsterdam, Johannes Mulder, 1857, keurtekens: leeuw 2, Minerva, meesterteken (JM onder een vis), jaarletter X - lichte gebruikssporen. 291,8 gram, 833/1000. Afm. L 11,8 cm, B 14,3 cm, H 8 cm.
Biedermeier koektrommel, Johannes Mulder, Amsterdam 1857,

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt