#744 | Empire dienblad, Gerardus Peeters, Rotterdam 1834, zilver

Een Empire model dienblad, uitgevoerd met kabelrand motieven op de opstaande teruggeslagen bovenrand en op de onderste rand. Nederland, Rotterdam, Gerardus Peeters, 1834, keurtekens: leeuw 2, Minerva, meesterteken (GP met guirlande), jaarletter Z - lichte gebruikssporen. 701,7 gram, 833/1000. Afm. L 22 cm, B 29,5 cm, H 2,7 cm.
Empire dienblad, Gerardus Peeters, Rotterdam 1834,

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt