#10 | Lapponia 'Helios' 14K Gouden/platina oorclips

In goede conditie. Keurtekens: Internationaal conventiekeur 585, Fins waarborgkeur, meesterteken Lapponia en jaarletter Q8 (1993). LxB: ca. 1.9 x 1.6 cm. Gewicht: 11.38 gram.
oorclips

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
oorclips