#9 | Lapponia 14K Gouden/platina collier door Björn Weckström

In goede conditie. Keurtekens: gesigneerd en meesterteken Lapponia, 585 internationaal conventiekeur, nationaal keur Finland, 585, jaarletter Q8 (1993). Inclusief certificaat. Lengte: ca. 43 cm / Schakelbreedte: ca. 7 - 13 mm. Gewicht: 65.31 gram.
'Poema' collier

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
'Poema' collier