#653 | Jardinière, Peruggia & C., Alessandria ca. 1960, zilver

Prachtig model, uitgevoerd met palmetrand decor op de bovenste rand en de rand van de voet. Voorzien van twee handvatten met acanthusblad decor. Italië, Alessandria, Peruggia & C., circa 1960, keurtekens: 800, meesterteken. 1184,1 gram, 800/1000. Afm. L 20,5 cm, B 45,5 cm, H 21 cm.
Jardinière, Peruggia & C., Alessandria ca. 1960,

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt