#654 | Terrine / dekseldoos, Porto ca. 1960, zilver

Prachtig groot en kwalitatief hoog uitgevoerd model terrine / dekseldoos. Uitgevoerd met afneembaar deksel met gegraveerde decoraties en een knop in de vorm van vruchten. De zijde is eveneens voorzien van gegraveerde decoraties en bevat twee handvatten. Het model staat op vier poten. Portugal, Porto, circa 1960, keurtekens: gehalte- / stadskeur Porto 916, 1º Titulo, onduidelijk meesterteken - deukje binnenrand deksel. 925,6 gram, 916/1000. Afm. L 13,2 cm, B 21 cm, H 15,5 cm.
Terrine / dekseldoos, Porto ca. 1960,

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt