#655 | Sausterrine met schotel, François Simons, 's-Gravenhage 1786, zilver (schotel door C.J. Begeer, Utrecht 1893)

Een prachtige 18e-eeuwse sausterrine, uitgevoerd met parelranden en gegraveerde golvende randen. De handvatten zijn met geribd decor uitgevoerd en het afneembare deksel bevat een inkeping voor een sauslepel. De sausterrine is door François Simons uit 's-Gravenhage in 1786 gemaakt. De schotel is later toegevoegd (gemaakt door C.J. Begeer uit Utrecht in 1893). Nederland, 's-Gravenhage, François Simons, 1786, keurtekens sausboot: staande gekroonde leeuw, stadskeur (ooievaar), meesterteken (FH), jaarletter P (1786), lossingsteken Utrecht, gekroonde O-herkeuringsteken van 1807. Keurtekens schotel: staande leeuw 1, Minerva, meesterteken (CB boven ster), jaarletter I (1893). 916 gram, 934/1000. Afmetingen sausterrine (hoogte x breedte x diepte): 14 x 23.5 x 11 cm. Afmetingen schotel (breedte x diepte): 20 x 14 cm.
Sausterrine met schotel, François Simons, 's-Gravenhage 1786, zilver (schotel door C.J. Begeer, Utrecht 1893)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt