#656 | Broodmand, Fa. Dahlia, Amsterdam 1927, zilver

Schuitvormig model, uitgevoerd met parelrand, deels opengewerkte zijde en filetranden op de standring. Nederland, Amsterdam, Fa. Dahlia, 1927, keurtekens: leeuw 2, Minerva, meesterteken, jaarletter R. 515,3 gram, 833/1000. Afm. L 34,5 cm, B 19,8 cm, H 10,3 cm.
Broodmand, Fa. Dahlia, Amsterdam 1927,

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt