#657 | Victoriaanse pronk kandelabers (2), Richard Martin & Ebenezer Hall, Londen 1883, zilver

Deze prachtige pronkkandelabers zijn uitgevoerd met twee elegante armen. De kaarsenhouders zijn uitgevoerd in zuilvormige elementen die de kandelabers een statige uitstraling geven. De stam van de kandelabers is zorgvuldig gecanneleerd, wat zorgt voor een verfijnde textuur en loopt over in een rijk gedecoreerde voet. De voet is bijzonder gedetailleerd, met ramskoppen op elke hoek en guirlandes die het geheel extra allure geven. Deze kandelabers zijn uitermate rijk gedecoreerd, met een subtiele, maar indrukwekkende afwerking. De voeten zijn gevuld voor extra stabiliteit en verfijning, wat bijdraagt aan de robuuste, doch elegante uitstraling. Verenigd Koninkrijk, Londen, Richard Martin & Ebenezer Hall, 1883, keurtekens: leeuw, stadskeur (panterkop), meesterteken (RM EH), jaarletter H, Queen Victoria plichtskeur - 2 bobèches missen. 6599,2 gram, 925/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 45.5 x 36 x 13.2 cm.
Victoriaanse pronkkandelabers (2), Richard Martin & Ebenezer Hall, Londen 1883,

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt