#658 | George II zoutvaten (2), David Hennell I, Londen 1756, zilver

Een paar Georgische zoutkelders, uitgevoerd met geschulpte rand en staand op drie schelpvormige poten. Verenigd Koninkrijk, Londen, David Hennell I, 1756, keurtekens: leeuw, stadskeur (panterkop), meesterteken (D.H), jaarletter A - deukjes aanwezig. 190,3 gram, 925/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 4.7 x 8.8 x 8.5 cm.
George II zoutvaten (2), David Hennell I, Londen 1756,

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt