#671 | Piece de Milieu / tafelstuk, Cooper Brothers, Sheffield 1912, zilver

Fraai groot tafelstuk, ofwel piece de milieu, uitgevoerd met drie armen waarin identieke uitneembare vazen geplaatst zijn met gefacetteerde decoraties. Verenigd Koninkrijk, Sheffield, Cooper Brothers & Sons, 1912, keurtekens: leeuw, kroon, meesterteken, jaarletter U. 1201 gram, 925/1000. Afm. B 35 cm, H 32 cm.
Piece de Milieu / tafelstuk, Cooper Brothers, Sheffield 1912

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt