#672 | No Reserve - Zoutvat, Jacob Pfaff, Neurenberg ca. 1680, zilver

Een 17e-eeuws zoutvat, uitgevoerd met een geschulpte en gedreven gedecoreerde rand met schelpmotieven en bloementakken. Staand op een eveneens gedreven gedecoreerde voet met geschulpte rand. Duitsland, Neurenberg, Jacob Pfaff, circa 1680, keurtekens: stadskeur N (periode 1650-1700), meesterteken (IP boven ster), essayeurssteek. 49,7 gram, 800/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 3 x 8 x 6.6 cm. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
Zoutvat, Jacob Pfaff, Neurenberg ca. 1680,

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt