#673 | Visschep, Elise Henri de Haas (1835-1842), Amsterdam 1842, zilver

Een prachtige, zwaar uitgevoerde visschep. De schep is deels opengewerkt en voorzien van een deels opstaande rand met kabelmotieven geaccentueerd. De schep bevat een gegraveerd wapenschild met een kroon. De steel is prachtig gedecoreerd met gedreven rocailles. De binnenzijde van de steel bevat vulling. Nederland, Amsterdam, Elise Henri de Haas (werkzaam van 1835 tot 1842), 1842, keurtekens: staande leeuw 1, Minerva, meesterteken (EHH onder een koffiepot), jaarletter H, juwelierskeur G. Verschuur - lichte gebruikssporen. 239,2 gram, 934/1000. Afm. L 31,5 cm, B 9 cm.
Visschep, Elise Henri de Haas (1835-1842), Amsterdam 1842,

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt