#674 | Kemphanen tafelstuk / peper- en zoutstrooiers (2), Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem 1966, zilver

Prachtige kemphanen tafelstukken, uitgevoerd vol met details en voorzien van afneembare koppen zodat het zout en peper kan worden bijgevuld. De koppen bevatten opengewerkte strooigaten. Nederland, Haarlem, Zaanlandse Zilversmederij, 1966, keurtekens: leeuw II, Minerva, meesterteken, jaarletter g. 405 gram, 835/1000. Afm. B 10,5 cm, H 12 cm.
Peper & Zoutstrooiers 'Kemphanen', Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem 1966,

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt