#675 | Kandelaars (4), William Hutton & Sons, Londen 1902/1905, zilver

Een fraaie set van vier identieke kandelaars, uitgevoerd met Korinthische zuilvormige stam. De voet is voorzien van een verzwaard basement. Verenigd Koninkrijk, Londen, William Hutton & Sons, 1902 (3x) / 1905 (1x), keurtekens: leeuw, panterkop, meesterteken, jaarletters G en K. 2027 gram, 925/1000. Afm. L 8,5 cm, B 8,5 cm, H 15,5 cm.
Kandelaar (4), William Hutton & Sons, Londen 1902 & 1905

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt