#676 | Art Deco fruitschaal, Atkin Brothers, Sheffield 1937, zilver

Een zeer fraaie Art Deco fruitschaal, uitgevoerd in bloemvorm en staand op een lage voet. Verenigd Koninkrijk, Sheffield, Atkin Brothers, 37, keurtekens: leeuw, kroon, meesterteken, jaarletter U. 464 gram, 925/1000. Afm. H 4,5 cm, Diam 25,5 cm.
Art-Deco Fruitschaal, Atkin brothers, Sheffield 1937

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt