#677 | IJslepels en schep (13), J.M. van Kempen & Zn. / R. Reijnders / H.A. Schuss, Nederland 1864/68, zilver

Een zeer fraaie set van twaalf ijslepels en een ijsschep in origineel etui, waarvan de ijsschep voorzien is van een kornalijnen (agaat) handvat. Nederland, Voorschoten, Amsterdam, Leeuwarden, J. M. van Kempen (ijsschep), Reinder Reijnders (4x lepel), H.A. Schuss (8x lepel), 1864 en 1868, keurtekens: leeuw 2, Minerva, meestertekens, jaarletters E en I. 249 gram, 833/1000. Afmetingen (lengte ijsschep): 22,5 cm.
IJsschep & IJslepels, o.a. J.M. van Kempen, Voorschoten 1864

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt