#678 | Kemphaan en fazant tafelstukken (2), Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem 1966, zilver

Fraai lot met twee tafelstukken in traditionele dierfiguren uitgevoerd, namelijk een kemphaan en een fazant. Beide vol met details uitgevoerd. Nederland, Haarlem, Zaanlandse Zilversmederij, 1966, keurtekens: leeuw II, Minerva, meesterteken, jaarletter g. 936 gram, 835/1000. Afmetingen (hoogte kemphaan): 19 cm.
Tafelstukken (2) 'Kemphaan & Fazant', Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem 1966

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt