#679 | Neo-Lodewijk XIV-stijl terrine, Delheid Frères, Brussel ca. 1940 zilver

Een zeer fraaie terrine in Neo-Lodewijk XIV-stijl, uitgevoerd met rijke gegraveerde decoraties. België, Brussel, Delheid Frères, ca. 1940, keurtekens: A950, meesterteken. 1095 gram, 950/1000. Afm. L 26 cm, B 26 cm, H 11 cm.
Terrine 'Neo-Lodewijk XIV', Delheid Frères, Bruxelles ca. 1940

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt