#548 | Cartier 'Vendôme Louis' 18K Tricolor gouden ring

In goede conditie. Keurtekens: gesigneerd © Cartier, meesterteken, genummerd: JSN936, Au750, kop van St. Bernard hond (Zwitsers keur), conventiekeur. Inclusief: juwelendoos en pouch. Ringmaat: 17,5 mm / 55 mm. Breedte ring: ca. 5 mm. Gewicht: 6.95 gram.
'Vendôme Louis' tricolor gouden ring

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt