#549 | Cartier 'Trinity' 18K Tricolor gouden ring

In goede conditie, gebruikssporen. Keurtekens: gesigneerd © Cartier, genummerd: BGC773, Au750, SNOE, kop van St. Bernard hond (Zwitsers keur), conventiekeur. Inclusief juwelendoos en certificaat. Ringmaat: 15,5 mm / 49 mm. Breedte per ring: ca. 5 mm. Gewicht: 14.37 gram.
'Trinity' ring

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
'Trinity' ring