#662 | No Reserve - Dinerlepel, Andele Andeles, Leeuwarden 1745, zilver

18e-eeuwse dinerlepel, uitgevoerd met accolade steeluiteinde. Nederland, Leeuwarden, Andele Andeles, 1745, keurtekens: staande gekroonde leeuw, wapen van Friesland, meesterteken, jaarletter K, essayeurssteek. 58 gram, 934/1000. Afm. L 19,1 cm, B 4,4 cm. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
Dinerlepel, Andele Andeles, Leeuwarden 1745,

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt