#661 | Serveerlepel / brijlepel, Nicolas Gontier, Parijs 1773-1774, zilver

Fraaie grote robuuste serveerlepel, ofwel brijlepel, met diepe schepbak en gestileerde stee met daarop initialen. Frankrijk, Parijs, Nicolas Gontier, 1773-1774, keurtekens: meesterteken, jaarletter met kroon, stadskeur, belastingkeur - lichte gebruikssporen. 206 gram, 950/1000. Afm. L 36,5 cm, B 6,8 cm.
Serveerlepel / Brijlepel, Nicolas Gontier, Parijs 1773-1774

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt