#660 | Kandelaber, Wolfers Frères, Brussel ca. 1950, zilver

Een vijf-lichts model kandelaber, uitgevoerd met vier krulvormige armen. Gedecoreerd met gecanneleerde details op de kaarsenhouders, stam en voet. De voet is voorzien van vulling. België, Brussel, Wolfers Frères, circa 1950, keurtekens: meesterteken, A925, importkeuren Nederland (Van Kempen, Begeer en Vos) - lichte gebruikssporen. 1245,4 gram, 925/1000. Afm. L 18 cm, B 27 cm, H 33 cm.
Kandelaber, Wolfers Frères, Brussel ca. 1950,

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt