#813 | Tabaksdoos, Andries Graves Kooiman / Klaaske Leverland Mopman, Schoonhoven 1857, zilver

Afwijkend model, uitgevoerd met gebolde vormen. Het scharnierende deksel is voorzien van gegraveerde decoraties waaronder een boer bij drie koeien. De zijde is met uiteenlopende lijnen gedecoreerd en de onderzijde is voorzien van geribde decoratie. Nederland, Schoonhoven, Andries Graves Kooiman / Klaaske Leverland Mopman, 1857, keurtekens: leeuw 2, Minerva, meesterteken, jaarletter X - lichte speling op het deksel. 180,3 gram, 833/1000. Afm. L 8 cm, B 13,3 cm, H 3 cm.
Tabaksdoos, Andries Graves Kooiman / Klaaske Leverland Mopman, Schoonhoven 1857,

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt