#814 | Tabakspot, Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem 1966, zilver

Fraaie tabakspot naar 18e-eeuws voorbeeld. Uitgevoerd met rijke decoraties waaronder kwabmotieven en gestileerde vogelbekroning op het deksel. Nederland, Haarlem, Zaanlandse Zilversmederij, 1966, keurtekens: leeuw II, Minerva, meesterteken, jaarletter g. 592 gram, 835/1000. Afm. L 13 cm, B 13 cm, H 16 cm.
Tabakspot, Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem 1966

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt