#815 | Sigarenaansteker, William Comyns, Londen 1896, zilver

Fraai hartvormig model op voet, uitgevoerd met rijke decoraties van onder andere gestileerde engelen. De voet is gevuld. Verenigd Koninkrijk, Londen, William Comyns, 1896, keurtekens: leeuw, panterkop, meesterteken, jaarletter a - gebruikssporen en kleine deukjes. 348 gram, 925/1000. Afm. L 11 cm, B 6 cm, H 13,5 cm.
Sigarenaansteker, William Comyns, Londen 1896

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt