#643 | Toastreks (2), Atkin brothers, Sheffield 1889, zilver

Fraaie set van twee toastreks, uitgevoerd in gestileerde vormen en staand op vier bolpoten. Verenigd Koninkrijk, Sheffield, Atkin brothers, 1889, keurtekens: leeuw, kroon (stadskeur), meesterteken, jaarletter W. 243 gram, 925/1000. Afm. L 9,5 cm, B 7 cm, H 11 cm.
Toastrek (2), Atkin brothers, Sheffield 1889,

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt