#644 | Empire visschep, Louis Nicolas Seraphin van Voorst (1820-1874), Utrecht 1834, zilver

Empire model visschep, uitgevoerd met deels opengewerkte schep middels zaagtechniek, en een zilveren handvat met filetranden (niet gevuld). Nederland, Utrecht, Louis Nicolas Seraphin van Voorst, 1834, keurtekens: leeuw 2, Minerva, meesterteken (VV 99), jaarletter Z. 119 gram, 833/1000. Afm. L 31,5 cm, B 9 cm.
Empire visschep, Louis Nicolas Seraphin van Voorst (1820-1874), Utrecht 1834,

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt